Informacja o wysyłkach

Informacja o wysyłkach

 • Odbiór lub dostawa zlecona przez Klienta jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i wybranych krajów. Odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
   
 • Przesyłki są nadawane w dni robocze od poniedziałku do piątku. 
   
 • Termin realizacji dostawy zwykle wynosi od 2 do 5 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. Ten termin może być wydłużony, jeżeli znajdujemy się poza pracownią. Czasem uczestniczymy w targach modowych, czy sesjach zdjęciowych w czasie których nie jesteśmy w stanie realizować zamówienia. Informujemy Klienta w takiej sytuacji. Jeżeli zależy Ci, na szybkiej realizacji to warto się z nami wcześniej skontaktować.
   
 • W przypadku błędnego wyboru zlecenia dostawy zamówienia, zuzu.pl nie ponosi odpowiedzialności.
   
 • Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail, oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia, paragonu lub Faktury sprzedaży.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przez odbiór osobisty lub dostawą kurierem zleconą przez Klienta. Koszty dostawy wynoszą:

Sposób dostawy Pakowanie Cena wysyłki
Paczkomaty Opakowanie kartonowe 17,00 PLN
Przesyłka kurierska Opakowanie kartonowe 20,00 PLN
Odbiór osobisty Bez pakowania  0 PLN