FAQ

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy produkty mogą być noszone przez wegan?

Tak. Dieta wegańska jest częścią naszego stylu życia, tak więc w naszych produktach nie używamy surowców pochodzenia odzwierzęcego: skóry, jedwabiu, czy wełny. Dopuszczamy takie surowce pod warunkiem, że pochodzą z recyklingu.

Jakie są metody wysyłki?

Paczkomaty lub usługa kurierska InPost.

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

W czasie składnia zamówienia jest kilka opcji: przelew natychmiastowy oraz przelew na konto bankowe. Forma za pobraniem została anulowana ze względu na nieodpowiedzialnych ludzi i składanie zamówień dla zabawy.

Czy posiadają państwo produktu w sklepach stacjonarnych?

Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez strony internetowe. Nasze produkty są również wystawione na serwisach Pakamera i Jestem Slow.

Gdzie produkowane są rzeczy ZUZU?

Wszystkie produkty znajdujące się na stronie powstały w pracowni ZUZU w Polsce. Dzianiny, które wykorzystujemy, pochodzą od polskich producentów. W większości wybieramy najlepsze z nich, czyli takie, które powstały z przędzy organicznej. Stawiamy na jakość i bezpieczną certyfikację. Większość wzorów to nasze autorskie prace, które dostępne są tylko w naszym sklepie. Kroje i szycie odbywa się w naszej pracowni. Jak do tej pory tylko jedna rzecz powstała poza naszą pracownią-komplet śniadaniowy z gliny. Został on wykonany przez artystkę  na nasze zamówienie. Wszystkie dane szczegółowe o każdym produkcie i inspiracje znajdują się w opisach pod produktami.